Lubų ir perdangų šiltinimas | Atlikti darbai | Kaina | Kodėl?

Lubų ir perdangų šiltinimas poliuretano putomis

Stogo šiltinimas

Efektyvi lubų ir namo perdangų šiluminė izoliacija yra geriausia apsauga ne tik nuo karščio vasarą, bet ir šalčio žiemą, ir ji gali padėti sutaupyti iki 20 proc. Jūsų šildymo ir kondicionavimo energijos sąnaudų. Vis sparčiau brangstant kurui, kiekvienas namo šeimininkas yra priverstas vis daugiau galvoti, kaip nors kažkiek sumažinti šilumos išlaidas. Šiltas oras kyla į viršų, todėl daugumą namų pirmiausiai lengviau ir pigiau tinkamai šildyti įrengus gerą lubų šiluminę izoliaciją. Izoliuodami savo patalpų lubas, lubų temperatūrai leisite priartėti prie kambario temperatūros ir taip užtikrinsite tolygų temperatūros pasiskirstymą visame savo name.

Kreipkitės į mus ir mes rasime Jums tinkamiausią lubų ir perdangų šiltinimo variantą!

Atlikti darbai
Lubų ir perdangų šiltinimas
Lubų ir perdangų šiltinimas
Lubų ir perdangų šiltinimas
Lubų ir perdangų šiltinimas
Lubų ir perdangų šiltinimas
Lubų ir perdangų šiltinimas
Lubų ir perdangų šiltinimas
Lubų ir perdangų šiltinimas

Lubų ir perdangų šiltinimo poliuretano putomis kaina

Šiltinimo kaina priklauso nuo Termoizoliacijos įrengimo poliuretano putomis kaina yra individuali kiekvienam objektui, ji priklauso nuo namo tipo, konstrukcijų sudėtingumo, naudojamos medžiagos ir kitų faktorių. Vidutinęs darbų ir medžiagų kainas galite peržiūrėti žemiau esančiame kainyne. Susisiekite su mūsų specialistais dabar, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie darbus ir jų kainas. Taip pat galite pateikite mums užklausą elektroninių paštų arba paspaudus mygtuką esanti žemiau.

Visuomet šiltinant perdangas rekomenduojame pasitelkti profesionalus, nes net nedidelės montavimo klaidos gali turėti įtakos izoliacijos veikimui arba sukelti pavojų Jūsų sveikatai. Be to, tokiu būdu gali nušauti du zuikius – profesionalūs montuotojai paprastai perka izoliaciją dideliais kiekiais, todėl jie gali ją pasiūlyti ir Jums tokia pačią kaina ar net pigiau negu patys pirktumėte statybinių medžiagų parduotuvėje. Mes rekomenduojame gauti daugiau nei vieną pasiūlymą, kad galėtumėte palyginti kainas, tačiau užtikriname, kad mūsų kaina bus viena geriausių.

Kodėl vertą šiltintis lubas ir perdangas poliurėtano putomis?

Daug kas pamiršta arba netgi nežino, kad lubų izoliacijos elementai gali prarasti savo veiksmingumą, nes jie ilgainiui išsilygina ir sutankėja, todėl būtina patikrinti, ar šilumos izoliacijos sluoksnį reikia papildyti, sutvarkyti ar visiškai pakeisti. Jei jūsų esamo lubų šiluminio izoliacinio sluoksnio storis yra mažesnis nei 12 cm, jį būtina papildyti dar vienu izoliaciniu sluoksniu. Stogo izoliaciją taip pat būtina tvarkyti tuo atveju, jei ji neapima visų lubų, izoliacijoje yra matomų plyšių ar skylių. Pašalinti seną izoliacinį sluoksnį ir kloti naują sluoksnį prireikia ir tada, jei esama izoliacija atskiruose plotuose yra drėgna arba drėksta yra pažeista graužikų ar paukščių.

Išskiriami su pagrindiniai lubų izoliacijos tipai: tūriniai, kuomet šiltinimo medžiaga paklojama ant lubų ir jų konstrukcijų, ir pučiamieji.

Pučiamoji izoliacija

Kuomet šiltinimo medžiaga – ekovata, stiklo vata, akmens vata arba poliuretano putos – užpučiama ant lubų specialiais įrenginiais. Dėl ekovatos ir mineralinės vatos smulkumo galima apšiltinti net sunkiausiai prieinamas vietas, poliuretano putas galima užpurkšt netgi į smulkiu tarpus. Specialia įranga medžiaga užpučiama ant betono, lentų, ar lagių norimu storiu ir išlyginama. Pastarąjį būdą namų savininkai dažnai renkasi tada, kai ant stogo nepakanka vietos judėti ir kloti kitokią izoliaciją.

Tūrinė izoliacija

Tūrinė izoliacija yra dviejų tipų – segmentinė, kuomet šiltinimo elementai (pavyzdžiui, vatos gabalai) dedama tarp sijų virš lubų, ir ruloninė, kuri išvyniojama virš lubų viršutinės dalies ir sijų.

Perdangų virš rųsio šiltinimas

Ne mažiau nei lubas yra svarbu apšiltinti ir perdangas virš rūsio, tarp gyvenamųjų patalpų arba tarpaukštines perdangas. Visiems perdangų tipams taikomi skirtingi šiltinimo sprendiniai ir medžiagos, nes ir perdangų funkcija yra skirtinga. Perdangai tarp rūsio ir gyvenamosios patalpos, kaip ir tarp gyvenamosios patalpos ir šaltos palėpės, svarbiausia yra tinkama šilumos izoliacija, t. y. kuo labiau sumažinanti šilumos nuostolius. Kalbant apie tarpaukštines perdangas, skiriančias vienodų temperatūrų patalpas, kuriose vyksta žmonių veikla, dažnai reikia spręsti garso izoliavimo klausimus.

Taip pat galima šiltinti perdangas ir iš apačios, tai patogiausia atlikti purškiant poliuretano putas, kurios prikimba prie įvairių paviršių. Poliuretano putomis galima apšiltinti ir rūsio lubas iš apačios.

Kur prarandama daugiausiai šilumos?

Dažnai nemenkas šilumos taupymo potencialas būna būtent pirmiausia požeminiuose garažuose, rūsiuose, kitose apatiniuose aukštuose esančiose patalpose, nes ilgą laiką statant namus ir pastatus dažniausiai šilumos izoliacija jose būdavo neįrengiama. Iš tiesų šios perdangos šiltinimui turėtų būti skiriamas ne mažesnis dėmesys nei sienų ar stogo šiltinimui. Žinotina, kad tokiu atveju termoizoliacinį sluoksnį geriausia įrengti ne iš vienos, o iš abiejų perdangos pusių, pavyzdžiui, ant rūsio lubų ir ant patalpos grindų.

Gera grindų termoizoliacija taip pat daro didelę įtaką Jūsų namų patogumui ir jaukumui ir, žinoma, šildymo išlaidoms. Pirmųjų aukštų daugiabučių gyventojai gerai žino, kad jų butų grindys nuolat yra šaltos, per jas netenkama daug šilumos. Namuose su nesunkiai prieinamomis erdvėmis po grindimis termoizoliacinį sluoksnį įrengti yra gana pigu ir lengva. Jeigu Jūsų namas nėra naujas, būtina patikrinti esamos grindų termoizoliacijos būklę siekiant įsitikinti, jog ji nesikeičia laikui bėgant ir kad nėra jokių spragų, plyšių ir pan.

Gali atsitikti taip, kad patikrinę grindis galite apskritai nerasti jokios izoliacijos ir ją teks pakloti (arba tam samdyti specialistus, pavyzdžiui, mus) arba rasite iš aliuminio folijos pagrindu pagamintą termoizoliaciją. Jeigu ji gerai sumontuota ir yra geros būklės, nepažeista, tai greičiausiai ji veikia gerai. Tačiau, jei folija yra suplyšusi, yra tarpų, leidžiančių oro srautą į erdves virš folijos, ją reikia pakeisti geresne termoizoliacija - polistirolo lakštais arba minkštesniais gaminiais, tokiais kaip poliesteris, akmens vata ir stiklo pluoštas, taip pat galima užpurkšt uždarų porų poliuretano putų sluoksnį.

Praktikoje izoliuojant perdangą iš rūsio pusės pats paprasčiausias sprendimas yra prie lubų klijuoti akmens vatos plokštes, kurias tereikia priklijuoti prie perdangos plokštės ir paviršių nupurkšti dažais. Nereikia jokio mechaninio tvirtinimo, tad gerokai sumažėja laiko sąnaudos luboms įrengti. Grindys iš rūsio pusės dažnai šiltinamos ir poliuretano putomis, kurios išsprendžia bent kelias problemas: kartu apšiltinami vamzdynai, žemos lubos pažemėja labai nedaug, nes sluoksnis nestoras, dažniausiai rūsių durys būna iki pat lubų, purškiant paliekama vietos jų atidarymui, nereikia pjaustyti šiltinimo medžiagos, užsisandarina visi tarpai ir plyšiai.

Be to, reikia nepamiršti, kad dažnai po gyvenamosiomis patalpomis yra įrengiami automobilių garažai, o tokioms erdvėms yra keliami garso izoliavimo ir griežtesni gaisrinės saugos reikalavimai. Kaip bebūtų, tinkamai apšiltinta perdanga virš rūsio ne tik sumažina šilumos nuostolius, padidina gaisrinį saugumą, bet ir saugo nuo triukšmo.

Perdangų/lubų šiltinimas ekovata

Pastaruoju metu populiaru medinių, karkasinių ir mūrinių namų vidaus ir išorės sienas bei kitas namo konstrukcijas šiltinti ekologiška vata. Specialia įranga ekovata įpučiama į namo sienose suformuotas ertmes. Ekovatos panaudojimo atitvarų apšiltinimui efektyvumas priklauso nuo jos įvedimo į atitvarą technologijos būdo. Naudojamas sausas ir šlapias šiltinimo ekovata būdai. Tiek sausu, tiek šlapiu būdu šiltinant ekovatos plaušai sukimba tarpusavyje ir sudaro vientisą sluoksnį, kuris itin gerai apšiltina pastatą.

Views: 148 | Rating: 5.0/1
Įvertinkite informaciją!