Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas | Atlikti darbai | Kaina | Kodėl?

Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas poliuretano putomis

Stogo šiltinimas

Šiltinant namą visuomet atsiranda sunkiai pasiekiamų vietų, kurias taip pat reikia apšiltinti ir užsandarinti – įvairių sandūrų, angokraščių, siūlių. Šiltinant polistireniniu putplasčiu ar mineraline vata, tokių vietų termoizoliacija yra varginantis ir sunkus darbas, kadangi plokštes reikia pjaustyti, kloti keletą sluoksnių medžiagos, sluoksnius sujungti, pritvirtinti prie pagrindo. Ir netgi tokiu atveju nėra visiškos garantijos, kad stogas bus apšiltintas tinkamai ir šiluma į išorę nepateks. Kaip bebūtų, jeigu tokios vietos liks nesandarios, nuo šilumos nuostolių negelbės net storiausias šiltinimo sluoksnis, medžiaga ir darbas neatsipirks.

Tokiu atveju šiluminė izoliacija purškiant poliuretano putas yra modernus ir labai efektyvus būdas izoliuoti įvairius objektus ir sunkiai pasiekiamas namo vietas ar konstrukcijas. Purškimo poliuretano putos per keletą minučių išdžiūsta į tankų, bet lengvą, šilumą izoliuojančią sluoksnį, kuris nereikalauja papildomo tvirtinimo ir puikiai apsaugo nuo šilumos nuostolių. Putų purškimo metodas leidžia poliuretano putas purkšti dideliuose plotuose ir ant nestandartinių konfigūracijų darbinių paviršių.

Dar vienas svarbus dalykas – poliuretanas labai gerai tinka metaliniams paviršiams. Poliuretanas labai sandariai padengia metalo paviršių, neleidžia prie jo patekti šaltam orui, dėl ko nesusidaro kondensatas ir metalas apsaugomas nuo korozijos. Vienintelis niuansas – vamzdžių skersmuo turėtų būti didelis - sunku naudoti poliuretano putas ant pernelyg plonų vamzdžių. Vis dėlto žinotina, kad poliuretano putų negalima palikti neuždengtų tose vietose, kurias tiesiogiai veikia saulės spinduliai. Kitaip tariant, jas reikia padengti UV spinduliams atsparia danga.

Poliuretano putos naudojamos:

  • individualių namų šiltinimui;
  • daugiabučių namų šiltinimui;
  • ūkinių pastatų (sandėlių, dirbtuvių, priestatų, garažų, cechų ir pan.) šiltinimui;
  • fermų šiltinimui.

Kreipkitės į mus ir mes rasime Jums tinkamiausią šiltinimo variantą!

Atlikti darbai
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas
Sunkiai pasiekiamų vietų šiltinimas

Šiltinimo poliuretano putomis kaina

Šiltinimo kaina priklauso nuo Termoizoliacijos įrengimo poliuretano putomis kaina yra individuali kiekvienam objektui, ji priklauso nuo namo tipo, konstrukcijų sudėtingumo, naudojamos medžiagos ir kitų faktorių. Vidutinęs darbų ir medžiagų kainas galite peržiūrėti žemiau esančiame kainyne. Susisiekite su mūsų specialistais dabar, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie darbus ir jų kainas. Taip pat galite pateikite mums užklausą elektroninių paštų arba paspaudus mygtuką esanti žemiau.

Kodėl vertą šiltintis poliurėtano putomis?

Šilumos ir šilumos izoliacija gyvenamosiose, visuomeninėse ir pramoninėse patalpose purškiant poliuretano putplasčiu grindų ir lubų sienų paviršiuje yra technologija, kuri buvo išbandyta ir įrodyta daugelyje pasaulio šalių. Yra įrodyta, kad uždarų porų poliuretano sistema izoliuotas pastatas išlaiko savo termoizoliacines savybes ilgus metus. Štai Vokietijos statybos technologijų institutas yra patvirtinęs, kad po 28 metų iš šlaitinio stogo paimtas kietojo poliuretano šiltinimo medžiagos mėginys buvo visiškai funkcionalus ir visiškai atitiko visas deklaruojamas vertes ir savybes.

Poliuretano putos – viena sandariausių ir šilčiausių termoizoliacinių medžiagų. Iš esmės tai yra mums įprasto polistireninio putplasčio atmaina. Poliuretanui gaminti naudojama sintetinė žaliava, kurios poros užsipildo inertinėmis dujomis (CO2). Poliuretanas gali turėti atviras ir uždaras poras. Uždarų porų poliuretanas yra itin geras šilumos izoliatorius, o atvirų porų poliuretanas naudojamas garsui izoliuoti. Sukietėjusios poliuretano putos gali būti supjaustomos į lakštus, kurie gali būti pastatų izoliacijai. Sukietėjusiose poliuretano putose yra daug mažų dujų burbuliukų, kurių šilumos laidumas yra žemesnis nei aplinkos oro, taigi, poliuretano putos izoliacijai yra geresnis variantas nei polistirolas. Poliuretano putos, kaip šiltinimo medžiaga, yra labai universali – jomis galima šiltinti pamatus, sienas, stogą, perdangas. Jos itin tinka renovuojamiems, kur gausu komunikacijų įvadų, vėdinimo kanalų ir vamzdžių, įlajų, stoglangių ir parapetų.

Kadangi poliuretano putos nelaidžios vandeniui, įrengiant termoizoliaciją jos veikia ir kaip hidroizoliacija, todėl nereikia naudoti papildomų medžiagų.

Poliuretano putos yra svarbiausia termoizoliacinė medžiaga, naudojama medinių karkasinių namų statyboje. Karkasinio namo sienų tarpai yra, užpildyti šia medžiaga ir ši technologija leidžia sukurti jaukius namus ir šilumą juose.

Poliuretano putos - gera triukšmo ir šilmuos izoliacija

Paminėtina, kad termoizoliacija sunkiai pasiekiamose vietose gali būti įrengta ir purškiant aukštųjų technologijų polikarbamidą poliurėją, kuris gaunamas susijungiant izocianato komponentui su sintetinės dervos mišiniu polimerizacijos būdu. Tai nėra poliuretano putos ar jų atmaina. Tai besiūlė purškiama hidroizoliacinė membrana, ypač elastinga, atspari mechaniniam dėvėjimuisi bei daugeliui chemikalų, dėl jos ypatingo sukibimo su paviršiais išlieka sandari net ekstremaliausiose vietose.

Taigi poliuretano putos ir poliurėja yra vieni iš efektyviausių triukšmo ir šilumos izoliatorių sunkiai apsiekiamose ar sudėtingos konstrukcijos vietose, bei pasiekia net mažiausius ir sunkiausiai prieinamus namo kampelius ir plyšius.

Mes Jums siūlome poliuretano purškimo darbus, kuriuos vykdo kvalifikuoti ir patyrę specialistai. Mes naudojame profesionalią įrangą putų poliuretano dangai. Susisiekite su mūsų specialistais dabar, norėdami sužinoti, kaip geriausiai apšiltinti visas sunkiausiai pasiekiamas namo vietas.

Views: 136 | Rating: 5.0/1
Įvertinkite informaciją!